Znajdujesz się w: » Współpraca

Współpraca

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: BEMKO, GTV, PLAST-ROL, ECO LIGHT, ZAMEL, INTELIGHT, KARLIK, ELCAN, KOBI, HÖGERT I WIELU INNYCH oraz własnej AMSLIGHT.

 

Jesteśmy importerem osprzętu elektrotechnicznego własnej marki, głównie zaś oświetlenia energooszczędnego LED. Ponieważ nasz region dystrybucji hurtowej (B2B) ograniczony jest do północno-zachodniej Polski, jesteśmy otwarci na współpracę z firmami w innych częściach kraju. Zapraszamy.

 

 

 

Jesteśmy także dystrybutorem firmy Bemko na terenie Polski i Niemiec. Również cały asortyment marki Bemko znajduje się w naszym magazynie i dostępny jest od ręki. Termin realizacji zamówień wynosi od 0 do 2 dni.

 

 

Jesteśmy dystrybutorem firmy GTV na terenie Polski i Niemiec. Wybrany asortyment marki GTV znajduje się w naszym magazynie, pozostała część realizowana jest z magazynu producenta. Termin realizacji zamówień wynosi od 0 do 3 dni.

 

 

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z producentami i importerami elektrotechniki. Zapewniamy obsługę większości firm branżowych (hurtownie / sklepy / markety elektryczne) w północno-zachodniej Polsce i kilku w północno-wschodnich Niemczech. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy.